O NAS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy po to, by Twój samochód funkcjonował bez zarzutu.

Wiemy, ile znaczy dla Ciebie Twój samochód. Dbasz o niego, czyścisz, naprawiasz u mechanika… Pamiętaj, by poddawać go też regularnym przeglądom. To ważne z punktu widzenia prawa, ale przede wszystkim – bezpieczeństwa Twojego i Twojej rodziny. Nie musisz już szukać stacji kontroli pojazdów – właśnie ją znalazłeś.

Jesteśmy zespołem diagnostów, którzy uwielbiają spędzać ze sobą czas także poza pracą. W końcu daliśmy upust swojej pasji i otworzyliśmy Auto Secret. Lubimy swój zawod, dlatego z prawdziwym zaangażowaniem oddajemy się naszym obowiązkom, a Ty masz pewność, że dobrze wybrałeś. Choć jesteśmy na rynku stosunkowo od niedawna, wiemy, jaka jest nasza misja i cel związany z tą działalnością. Dzięki temu zrobiliśmy przeglądy wielu pojazdów w tak niedługim czasie. Teraz kolej na Ciebie i Twój samochód!

Dlaczego my?

Przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Profesjonalizm

Auto Secret to nie amatorzy. Jesteśmy silną grupą fachowców, którzy mieli do czynienia z niejednym samochodem. Opieramy swoją pracę na doświadczeniu i wiedzy, którą zdobywaliśmy przez wiele lat. Dzięki temu masz pewność, że korzystasz z usług diagnostów, którzy realnie znają się na rzeczy.

Życzliwość

Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, ale przede wszystkim – zwykłymi ludźmi. Wiemy, jak ważna jest życzliwość w relacjach z innymi, dlatego możesz u nas zawsze liczyć na uśmiech oraz zrozumienie. Po prostu lubimy kontakt z klientami oraz swoje obowiązki, dlatego, przyjedź do nas, od razu zobaczysz szczęśliwych pracowników!

Znakomity sprzęt

W naszej firmie wyznajemy zasadę: albo robimy coś na 100%, albo wcale. Dlatego obok zespołu profesjonalistów kładziemy nacisk na doskonały sprzęt marki V-TEQ, dzięki któremu wyniki naszych badań są bardzo precyzyjne.

Szeroki zakres usług

Przeglądy okresowe, zbieżność kół, legalizacja gaśnic i wiele, wiele innych rzeczy załatwisz na naszej stacji. Wszystko w jednym miejscu – co za oszczędność czasu! Chcemy, by Twoją pierwszą myślą na słowa „najlepsza stacja diagnostyczna w Chorzowie” było „Auto Secret!”, dlatego dbamy, byś był zadowolony w każdym możliwym aspekcie związanym z kontrolą pojazdów.

Gotowy na profesjonalny przegląd Twojego samochodu?